top of page
Пошук

На русифікацію українців через РПЦ, Кремль виділив мільйони рублів


Храм УПЦ МП в Маріуполі з якого стріляють російські загарбники

Саме через Російську Православну Церкву мала відбуватись русифікація населення на окупованих рашистами Українських областях. Російська православна церква і “письменник” Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на “допомогу Донбасу”. Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Повідомляє Духовний фронт України.


Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин у коментарі “Відомостям“. Відзначається, що всього виділили два мільярди рублів грантів, які повинні отримати 493 некомерційних організацій.


Найбільші суми отримали структури, що підкоряються РПЦ, а також проекти співголови партії “Справедлива Росія – за правду” Захара Прилєпіна.


Гранти розподілили наступним чином:

  • ініціатива “комплексної медико-соціальної допомоги жителям Донбасу та України”, яку запропонувала Центральна клінічна лікарня святителя Алексія митрополита Московського – 49,8 мільйона рублів;

  • проект “Церковна допомога біженцям” відділу з церковної благодійності та соціального служіння РПЦ – 27,4 мільйона рублів;

  • “Гумконвой Захар Прилєпін” по відправці гуманітарної допомоги жителям “ЛДНР” – 22,8 мільйона рублів;

  • “Оплот Донбасу”, який нібито повинен був допомагати жителям Ізюма – 14,9 мільйона рублів.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page