top of page
Пошук

Міноборони про Бахмут: Все складно, туди відправили підкріплення. Рішення триматись — не політичне


Боєць ЗСУ у Бахмуті (Фото: Marian Kushnir/Facebook)

У Бахмуті складна ситуація, туди направили підкріплення. Рішення утримувати місто — стратегічне, а не політичне. Про це в повідомляє Ліга.Новини з посиланням на заступницю Міністра оборони Ганну Маляр.


За її словами, ситуація у Бахмуті — складна та напружена, росіяни сконцентрували там основні зусилля, аби спробувати повністю окупувати Донецьку область.


Вона зазначила, що командувач Сухопутних військ Олександр Сирський під час нещодавньої поїздки до міста ухвалив рішення про переміщення додаткових підрозділів.


"У районі Бахмута професійні та численні підрозділи Вагнера. Втрати супротивника дуже високі, в рази більші, ніж у нас. Наші воїни можуть знищувати до 80% терористів", — сказала Маляр.


Заступниця міністра наголосила, що рішення утримувати Бахмут — військове, а не політичне, як це намагається подати російська пропаганда.


"Рішення ухвалюють військові, які не керуються політичними мотивами", — резюмувала вона.

Фронт у районі Бахмута (мапа: deepstatemap.live)
  • 25 лютого в Бахмут приїжджав генерал Олександр Сирський. Бої за місто продовжуються на околицях, росіяни хочуть його оточити.

  • Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі говорив, що ЗСУ дуже важливо встояти в Бахмуті.

  • Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що оборона Бахмута є стратегічно обґрунтованим кроком. Бахмут важливо утримати, але не ціною загибелі всіх бійців, говорив Зеленський.

0 коментарів

コメント


bottom of page