top of page
Пошук

Між метро "Почайна" і "Тараса Шевченка" просідають тунелі. Їх перекриватимуть, - КМДА

На ділянці столичного метрополітену між станціями "Почайна" і "Тараса Шевченка" просідають тунелі, міська влада готується до планового ремонту. Про це в інтерв’ю Економічній правді заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, повідомляє Цензор.НЕТ.


"Просідає тунель, будуть планові роботи. Це питання своєчасного обстеження, своєчасного ремонту, підтримання його в робочому русі. Немає ніяких великих проблем", - повідомив Поворозник.


Керівництво КП "Київський метрополітен" обіцяє, що рух поїздів перекривати повністю не будуть. Найімовірніше, на ділянці організують почерговий човниковий рух одним тунелем в обидві сторони.


"Ми будемо зупиняти рух одним тунелем, а не двома одночасно. Це питання організації роботи в частині перевезення пасажирів. Будуть тимчасові проїзди, інша схема організації руху. Поїзди ніде не розвертатимуться, вони по черзі проїжджатимуть цю ділянку по одному тунелю", - заявив Поворозник.


Нова схема організації руху передбачатиме довші інтервали між поїздами. "Київпастранс" організує додаткові маршрути наземного транспорту.


Очікується, що роботи почнуться влітку 2024 року.


0 коментарів

コメント


bottom of page