top of page
Пошук

Москва просить американських дипломатів повернутись — росіяни не можуть без віз до США


Росія запросила США направити до їхнього консульства у Москві додатково дипломатів для нормалізації надання консульських послуг. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, повідомляє Ліга.нет.


Він поскаржився, що дипломатична та консульська присутність США в Росії впала до рівня, при якому неможливе надання базових консульських послуг, наприклад, видача віз росіянам.


"Від росіян вимагають буквально виїхати за кордон, щоб звернутися за американською візою. Це абсолютно нетерпима ситуація..." – сказав Рябков.


На його думку, поточна криза у відносинах Москви і Вашингтона "може бути більш небезпечною за ядерну війну".

  • 15 березня 2021 року президент США Джо Байден підписав указ про введення нових санкцій проти Росії. Серед іншого, у ньому йшлося про висилку 10 дипломатів РФ зі США.

  • У Росії заявили, що нові санкції США проти РФ не сприятимуть зустрічі президентів двох країн. Також там пообіцяли відповісти Вашингтону "за принципом взаємності". РФ ввела заборону на найняття своїх громадян в американські представництва.

  • 21 квітня Росія вислала 10 американських дипломатів.

  • З 12 травня посольство США в Росії припинило обробку заявок на всі неімміграційні візи, окрім дипломатичних, через нестачу персоналу.

  • 12 жовтня, під час візиту до Москви заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд, російська сторона запропонувала США зняти всі взаємні обмеження роботи закордонних представництв.


0 коментарів

Comments


bottom of page