top of page
Пошук

Митрополит ПЦУ закликав вірян долучатися до процесу видворення Росії з ООН


Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл закликає духовенство й вірян Православної Церкви України ставити свої підписи під петицією про позбавлення Московії права перебувати в Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй. Повідомляє RISU з посиланням на веб-сайт Волинської єпархії ПЦУ.


Як відомо, серед засновників ООН був СРСР. Він як ядерна держава став членом Ради Безпеки з правом вето. Але після розпаду СРСР московити не подали в установленому порядку документів про те, що вони є правонаступниками Радянського Союзу. Тому Постійне представництво України в ООН заявляє, що перебування агресора у цій організації – нелегітимне. Тим більше протиправним є його знаходження в Радбезі ООН: країна-терорист зловживає правом вето.


Керівник єпархії наголошує: «у цьому сенсі ООН втрачає свою функціональність, бо можна накласти вето і нічого не вирішиш. Аргументація наша така: не може агресор мати право вето, інакше тоді спотворюються демократичні засади».


Міністерство закордонних справ України розповсюдило Заяву щодо нелегітимності перебування РФ в Раді Безпеки ООН та Організації Об’єднаних Націй у цілому. Однак ООН досі загалом не позбулася страху перед Московією, тож підтримки української ініціативи в ній ще замало.


Тому започаткували широкомасштабну інформаційну кампанію «Геть Росію з ООН!» #unrussiaUN. На сайті є доказова база та інші матеріали, а на онлайн-платформі change.org розміщено відповідну петицію. Її підписали вже більше як 250 тисяч осіб.


Отже, владика Михаїл закликає всіх православних віруючих ставити підписи за вищезазначеним посиланням.

0 коментарів

Comentários


bottom of page