top of page
Пошук

Мир в Україні, ядерні погрози Росії та зброя: про що говорили фон дер Ляєн, Макрон та Сі

Президентка Єврокомісії стисло розповіла, про що вдалося домовитися членам Євросоюзу з Китаєм на зустрічі з Сі Цзіньпіном у Парижі

Країни-члени Євросоюзу розраховують, що Пекін використає свій вплив на Москву щодо завершення війни проти України, а також й надалі запобігатиме російським ядерним погрозам. Про це за підсумками зустрічі з китайським лідером Сі Цзіньпіном та французьким президентом Еммануелем Макроном у Парижі заявила президента Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Повідомляє Мир в Україні.


"Ми розраховуємо, що Китай використає увесь свій вплив на Росію, щоб покласти край російській агресивній війні проти України", – сказала вона, зазначивши, що "і Європа, і Китай мають спільний інтерес у мирі та безпеці".


За словами фон дер Ляєн, Сі завжди робив все можливе для деескалації російських ядерних погроз. Вона сподівається, що китайський лідер продовжуватиме це на тлі ядерних погроз Росії, що тривають.


Крім того, на зустрічі сторони торкнулися питання передання Китаєм зброї Росії. Президентка Єврокомісії зауважила, що було обговорено, що Пекін не робитиме цього й сприятиме миру.


0 коментарів

Comments


bottom of page