top of page
Пошук

Макрон: «Через вбивства в Бучі проти РФ потрібно ввести новий пакет санкцій»

Президент Франції заявив, що санкції мають стосуватися газу та нафти.


© Présidence de la République France/Президент Республіки Франція/flickr


Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що потрібен новий пакет санкцій проти Росії через воєнні злочини, вчинені в Бучі Київської області, повідомляє ZN,UA з посиланням на Reuters. Він додав, що є чіткі ознаки військових злочинів, вчинених проти мирних жителів в українському місті Буча.


«Є дуже чіткі ознаки, які вказують на військові злочини. Більш-менш встановлено, що відповідальність (за вбивства в Бучі) несе російська армія… Те, що сталося в Бучі, вимагає нового пакету санкцій і дуже чітких заходів», – заявив Макрон радіо France Inter.


Президент Франції заявив, що нові санкції необхідно спрямувати на російські вугілля та нафту.

Страшні кадри з деокупованих Бучі, Гостомеля та Ірпеня вразили увесь світ та викликали природне обурення у лідерів всіх цивілізованих країн. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звернувся із закликом визнати трагедію в Київській області геноцидом, впровадити справжні санкції проти Росії та надати Україні потужну військову допомогу.

На звільнених територіях Київщини знайшли братські могили із загиблими українцями. На вулицях Ірпеня, Бучі та решти міст лежать розстріляні в потилицю тіла зі зв'язаними за спиною руками, на дорогах - обгорілі трупи. Світові ЗМІ та українські журналісти повідомляють про звірства російських солдатів протягом майже місяця окупації Київщини, зокрема - зґвалтування неповнолітніх.

Росія спростовує звинувачення щодо безчинств у згаданому населеному пункту, тамтешнє міноборони назвало кадри та фотографії, на яких видно тіла загиблих в Бучі, «черговою провокацією українських радикалів». РФ скликає засідання Радбезу ООН, задля спотворення даних про звірства своїх військових в Київській області.

0 коментарів

Comments


bottom of page