top of page
Пошук

Лукашенко заявив, нібито НАТО хоче напасти на Росію "через Україну та Білорусь"Президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре заявив, що НАТО збирається напасти на Росію "через Україну і через Білорусь". Повідомляє ASPI із посиланням на телеграм-канал "Пул первого".


Лукашенко сказав: "Країнами Заходу, за відвертого диригування США, послідовно, методично і навіть всупереч власним національним інтересам, бажанню народів, руйнується система глобальної безпеки… Під виглядом підсилення захисту Європи і різного роду оборонних навчань країнами НАТО формується "броньований кулак", який очевидно створюється не для захисту. Військові це бачать. Більше того, в останній час (і ми це детально обговорювали вчора з президентом РФ) розробляються стратегічні плани нападу на Росію. І головний напрямок удару (історія повторюється) через Україну і через Білорусь".


Лукашенко також сказав, що "новоявлені хрестоносці" з НАТО вирішили, що наступає "зручний момент для чергового кидка на Схід". Виступаючи перед своїми військовими він також заявив, що "сучасні фашисти країн НАТО нікуди не ділися". Через це начебто Лукашенко у лютому наказав закрити західний кордон.

0 коментарів

Comments


bottom of page