top of page
Пошук

Лондон закликав спонсорів Олімпіади підтримати заборону на участь росіян


11 березня. Уряд Великої Британії написав найбільшим спонсорам Олімпійських ігор із закликом чинити тиск на МОК через його пропозицію дозволити росіянам і білорусам знову брати участь в міжнародних змаганнях та в Іграх у Парижі 2024 року, повідомляє The Guardian, пише УНН.


Деталі

Міністр культури країни Люсі Фрейзер також попросила британських виконавчих директорів світових партнерів МОК, зокрема Coca-Cola, Intel, Samsung і Visa, натиснути на МОК у зв’язку з низкою серйозних занепокоєнь щодо потенційного послаблення заборони.


«Ми знаємо, що спорт і політика в росії та білорусі тісно переплетені, і ми налаштовані рішуче, що режимам у росії та білорусі не можна дозволити використовувати спорт у своїх пропагандистських цілях», - ідеться у листі.


«Поки наші занепокоєння та суттєва відсутність ясності та конкретних деталей щодо працездатної моделі «нейтралітету» не будуть розглянуті, ми не погоджуємося з тим, що російських і білоруських спортсменів слід допускати назад до змагань», - зазначається у листі.


Велика Британія разом із 34 іншими країнами стверджує, що ситуація в Україні погіршилася після першого рішення МОК у лютому минулого року накласти заборону – і що росія та білорусь не повинні повертатися, доки володимир путін не припинить свою незаконну війну.


«Зважаючи на заявлену позицію МОК про те, що остаточних рішень не ухвалено, ми наполегливо закликаємо МОК розглянути питання, поставлені всіма країнами, і відповідно переглянути свою пропозицію», - ідеться у листі Фрейзера до спонсорів.


«Я хотіла би почути вашу думку з цього питання, як олімпійських партнерів, і попросити вас приєднатися до нас, щоб чинити тиск на МОК, щоб той вирішив питання, які були порушені в нашій заяві», - сказано у листі.


Доповнення

Президент України Володимир Зеленський відреагував на спроби дозволити російським спортсменам брати участь в Олімпіаді-2024 у Парижі, закликавши міжнародних партнерів протистояти цим зусиллям.

0 коментарів
bottom of page