top of page
Пошук

Кулеба і Блінкен обговорили контрнаступ України та потребу постачання F-16


США підтримуватимуть Україну стільки, скільки потрібно, заявив Блінкен Кулебі Фото: EPA (архів)

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Про це Кулеба написав у Twitter 13 травня. Поідомляє інтернет-видання "ГОРДОН".


"Я говорив з Ентоні Блінкеном, щоб скоординувати наступні постачання зброї, нашу співпрацю із Глобальним Півднем і створення спеціального трибуналу. Я приділив пильну увагу важливості надання Україні [літаків] F-16 і крокам, необхідним для початку навчання українських пілотів", – написав Кулеба.

Пресслужба Держдепу США зазначила, що вони також обговорили контрнаступ сил оборони України, зокрема те, як участь міжнародних партнерів може сприяти його успіху. Блінкен заявив, що суверенітет України "життєво важливий для миру та безпеки в Європі", і підтвердив зобов'язання США щодо притягнення РФ до відповідальності, йдеться у повідомленні. Він також нагадав обіцянку президента США Джо Байдена підтримувати Україну стільки, скільки потрібно, повідомили у Держдепі.


"Приємно було сьогодні поговорити з моїм другом, міністром закордонних справ [України] Кулебою про те, як Сполучені Штати можуть і далі підтримувати військові зусилля України. Сполучені Штати віддані підтримці України стільки, скільки потрібно", – написав Блінкен у Twitter.

0 коментарів

留言


bottom of page