top of page
Пошук

Кулеба закликав Лаврова перестати ховатися


Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав російського колегу Сергія Лаврова перестати ховатися і сісти за стіл переговорів. Про це він сказав в середу, 20 жовтня. Повідомляє Корреспондент.нет.

Він прокоментував заяву Лаврова, який назвав ініціативи України щодо врегулювання конфлікту на Донбасі "потоком свідомості" і "фантазіями".

"Я нагадаю, що Володимир Путін в останній розмові з президентом Франції і канцлером Німеччини пообіцяв їм зустріч міністрів Нормандського формату. Французький міністр готовий. Німецький міністр готовий. Я теж готовий на цю зустріч, і ми налаштовані конструктивно. А Сергій Лавров, на жаль, показує, що він налаштований не на конструктивну розмову міністрів, а на змагання зі своїм власним спікером у словесній еквілібристиці. Тому слова Лаврова - це просто плювок в обличчя Франції і Німеччини", - сказав Кулеба.

Він зазначив, що є домовленість про зустріч міністрів для підготовки нормандського саміту.

"Водночас ми досі не отримали сигналів від Росії про готовність до її проведення. Остання заява Сергія Лаврова підриває процес мирного врегулювання і йде врозріз з домовленостями лідерів держав нормандського формату. Я закликаю свого російського візаві перестати від нас ховатися, набратися мужності і сісти за стіл переговорів", - заявив Кулеба.

Нагадаємо, напередодні Лавров також заявив, що проти розширення нормандського формату за рахунок США виступили його учасники Німеччина і Франція. Це було ще за президента Барака Обами.

0 коментарів
bottom of page