top of page
Пошук

Контактний центр міста Києва опублікував рейтинги оцінки діяльності районних державних адміністрацій у м. КиєвіКонтактний центр міста Києва опублікував рейтинги оцінки діяльності РДА у м. Києві за рівнем виконання звернень громадян. Оцінку надано за період з березня 2023 р. по січень 2024 р.


Враховувались наступні напрямки:

-        рівень виконання звернень громадян з питань житлового господарства;

-        рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста;

-        рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району.


Оцінювався відсоток вчасно закритих звернень, виконання, достовірності, індекс швидкості виконання, індекс швидкості роз’яснення, індекс фактичного виконання та рівень виконання.


Як не дивно, статистика виявила абсолютного лідера. У кожному з проаналізованих місяців за всіма напрямками абсолютне лідерство продемонструвала Святошинська РДА.


На другому місці ми по місяцях почергово бачили Подільську (найчастіше), Дніпровську та одного разу Солом’янску РДА.


Але за загальними результатами оцінки роботи за 10 місяців Солом’янська РДА виявилась найгіршою. Часто серед останніх ми також бачили Шевченківський район.


Робота зі зверненнями безпосередньо впливає на якість життя мешканців і яскраво демонструє підхід до вирішення проблем своїх районів.


Нажаль, конкурентна боротьба за цим напрямком роботи у Києві відсутня. І можна констатувати, що з РДА пощастило лише мешканцям Святошинського району.


0 коментарів

コメント


bottom of page