top of page
Пошук

Кинуті окупанти в Херсоні перевдягаються у цивільних і ховають зброю, - ЦНС


У Херсоні російські військові перевдягаються у цивільний одяг, а форму і бронежилети ховають у смітниках. Повідомляє Рубрика з посиланням на Центр національного спротиву України.


У Центрі припускають, що росіяни можуть спробувати створити картинку "героїчного опору" українським силам оборони.


"За даним нашого підпілля у різних районах міста помічено людей у цивільному одязі зі зброєю. Також, по смітниках та в окремих підходах захована російська уніформа, шоломи та бронежилети. росіяни можуть спробувати створити картинку, що нібито місцеве населення відбивається від ЗСУ. Насправді ці солдати – це просто смертники, яким командування пообіцяло "шляхи відходу". Напевно, підірваний Антонівський міст, був одним з цих шляхів", –

Довідка

російські ЗМІ 11 листопада опублікували фото і відео зруйнованого Антонівського моста біля Херсона, повідомляють, що його могли підірвати окупанти, коли виходили з міста на лівий берег.

9 листопада командувач російських окупаційних військ в Україні Сергій Суровікін заявив, що військових рф перекидає на лівий берег Дніпра з Херсона.


В Офісі президента України заявили, що у Херсоні зберігається значне угруповання російських військових та ознак відступу без бою не видно.


Увечері 10 листопада президент Володимир Зеленський оголосив, що з півдня надходять хороші новини – 41 населений пункт уже звільнили захисники України.

0 коментарів
bottom of page