top of page
Пошук

ЗСУ продовжили просуватися, оточуючи Бахмут


Українські захисники продовжують утримувати частину забудови Бахмута, а на флангах просуваються уперед. Про це повідомив спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону. Пише UA.NEWS.

За його словами, росіяни продовжують спроби повної окупації Бахмута, оскільки для них це є пріоритетною метою. Наразі ворог хоче захопити те місце, де українські підрозділи тримають оборону, - південно-західну частину міста.

Водночас на флангах українські підрозділи контратакують ворога, за добу їм вдалося просунутися на різних ділянках від 200 до 400 метрів.


Раніше командувач Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ) генерал-полковник Олександр Сирський підтвердив, що українські військові наближаються до оперативного оточення Бахмута. ЗСУ продовжують контролювати невелику частину міста.


Президент США Джозеф Байден під час прес-конференції в Японії зазначив, що кремль втратив у Бахмуті вже 100 тисяч військових і найманців.


Президент Володимир Зеленський заявив, що Збройні сили України продовжують виконувати важливе завдання у Бахмуті, а рф не контролює місто.


За останні чотири дні російське військове керівництво перекинуло декілька батальйонів для посилення Бахмутського напрямку. Вони намагаються заявити хоч про якісь успіхи у війні.


0 коментарів

Comentarios


bottom of page