top of page
Пошук

Зеленський ухвалив додаткові санкції щодо екс-нардепа Новинського та ієрархів УПЦ МП


В Україні розширили перелік санкцій стосовно спонсора УПЦ МП, нардепа Вадима Новинського, намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та інших ієрархів УПЦ МП. Повідомляють Букви.


Відповідний документ №43/2023 опублікували на сайті президента України.


“Відповідно до статті 5 закону України “Про санкції” Рада національної безпеки і оборони України вирішила підтримати внесені Службою безпеки України пропозиції щодо внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”, – йдеться в рішенні.


Стосовно Лебедя, Новинського та інших осіб вводиться повний санкційний пакет із 14 типів накладених обмежень терміном на п’ять років. У грудні 2022 року стосовно цих осіб застосовувалися лише 12 типів обмежень.


Санкції передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, заборону участі у приватизації. Також йдеться про заборону на виведення капіталів за межі України позбавлення державних нагород України тощо. Серед нових обмежень є заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є підсанкційні особи. Додатковими наслідками санкцій є припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами.

  • На засіданні Ради нацбезпеки та оборони запровадили санкції щодо спонсора УПЦ МП Вадима Новинського, намісника Києво-Печерської лаври владики Павла та ще понад десяти людей.

0 коментарів
bottom of page