top of page
Пошук

Зеленський обговорив з президентом Філіппін двосторонні відносини

Президент Володимир Зеленський здійснив офіційний візит до Філіппін, де вперше в історії двосторонніх відносин між країнами зустрівся зі філіппінським главою держави Фердинандом Маркосом-молодшим. Повідомляє Ми-Україна.


Під час зустрічі Зеленський висловив вдячність Філіппінам за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, за їхню чітку позицію щодо російської агресії проти України, а також за підтримку важливих резолюцій ООН.


Президент України повідомив про намір відкрити посольство України в Манілі протягом поточного року з метою зміцнення двосторонньої співпраці між країнами. Це свідчить про прагнення України розвивати та поглиблювати відносини з Філіппінами на дипломатичному рівні.


Під час зустрічі лідери обговорили майбутній Глобальний саміт миру та важливість участі в ньому країн Південно-Східної Азії. Зеленський висловив вдячність Філіппінам за їхнє рішення взяти участь у цьому важливому заході.


Крім того, президенти торкнулися теми двосторонньої співпраці, зокрема обговорили питання експорту української аграрної продукції до Філіппін. 0 коментарів

Comments


bottom of page