top of page
Пошук

“Захід-2021”: українські прикордонники готові до будь-яких “нестандартних ситуацій” на кордоні


Держприкордонслужба продовжує активно взаємодіяти з усіма правоохоронними органами, аби у разі будь-яких нестандартних ситуацій надійно протидіяти викликам. Про це повідомляє УНН.

“Ми враховуємо цю інформацію для надійної охорони державного кордону. Ми продовжуємо активно взаємодіяти з усіма правоохоронними органами, в тому числі зі Збройними силами, аби у разі будь-яких нестандартних ситуацій, які можуть відбутись на кордоні, надійно протидіяти будь-яким викликам”, — зазначив співрозмовник УНН.

Зі слів Демченка, посилення охорони на кордоні з Білоруссю відбулось уже давно, і ДПСУ продовжує посилено нести службу на цій ділянці.

Держприкордонслужба завжди приділяє надважливу увагу кордону з Росією і Білоруссю, додав він.

У Росії в четвер, 9 вересня, стартували спільні з Білоруссю військові навчання “Захід-2021”.

Військові маневри триватимуть з 10 по 16 вересня на дев’яти російських і п’яти білоруських полігонах, а також у акваторії Балтійського моря.

До навчань планується залучити до 200 тисяч військових, близько 80 літаків і вертольотів, до 760 одиниць бойової техніки, у тому числі 290 танків, 240 гармат, реактивних систем залпового вогню та мінометів, а також до 15 кораблів.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг минулого тижня закликав Росію бути прозорою в проведенні військових “навчань” Захід-2021.

Польща заявила в понеділок, що вчення викличуть ще більшу напруженість, яка вже існує, через наплив мігрантів, які перетинають кордон з Білорусі в ЄС.

0 коментарів

Comentários


bottom of page