top of page
Пошук

Заступник глави МЗС Польщі: Ми намагаємося не повторити помилок 1930-х


Польща намагається не допустити повторення помилок 1930-х років, а тому наполягає на жорсткості у відносинах із Росією. Про це заявив польський заступник міністра закордонних справ Марцин Пшидач в інтерв'ю RMF 24, повідомляє Ліга.нет.


Журналіст зазначив, що деякі слухачі радіо відзначають схожість нинішньої ситуації з 1938 роком, коли Британія та Франція в надії не допустити великої війни пішли на поступки нацистській Німеччині щодо Чехословаччини.


"Польща активно намагається не повторювати помилок 1930-х років, коли робилися спроби піти на поступки агресору. Усі ми знаємо, хто був тоді агресором. Ми добре знаємо, що підхід політики поступок не веде зрештою до миру, тому потрібна жорстка політика щодо Росії", – прокоментував цю тезу Пшидач.


Він зазначив, що Франція, Німеччина, США та інші країни заявляють про неготовність йти на компроміс із вимогами Росії. "Згоди на передачу України до будь-якої створюваної зони впливу Росії немає", – наголосив Пшидач.


Дипломат підкреслив, що Польща точно не миритиметься з окупацією Росією Криму та частини Донбасу. На його думку, такої ж позиції дотримується і Європейський Союз.


Водночас Пшидач вважає, що Росія активно працює, щоб зламати невигідну для неї позицію Заходу. Він не виключає, що РФ може діяти як шляхом умовлянь деяких країн, так і шляхом шантажу, погрожуючи війною.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page