top of page
Пошук

"Епіцентр" потрапив у скандал через невиплати зарплат програмістам


Програмісти компанії Епіцентр поскаржилися на невиплату зарплатні. Негативні відгуки почали з'являтися на сторінці компанії Facebook, а також на форумі DOU.


"Компанії ЕпіцентрК та ЕпіцентрМ не виплатили мені заробітну плату за півтора місяця у розмірі близько 150 тисяч грн. А також моїм колегам. Припускаю, щоб це понад 1,5 млн грн. Я відповідально та чесно пропрацював на ваш відділ маркетплейсу понад рік без відпускних і щиро вкладав сили, а натомість отримав таку розплату", – написав у Facebook Денис Галюк, AQA EpicentrM.


Подібні повідомлення залишили інші працівники компанії. У відгуках на DOU QA Engineer Андрій Радченко розповів, що пропрацював трохи більше року в ЕпіцентрМ, материнською компанією якої є ЕпіцентрК. Спочатку нарікань не було, але потім почало "сильно трясти".


"Нам повідомили, що три команди забирають у материнську компанію ЕпіцентрК. Мене "направили" в ЕпіцентрК, і я вирішив подивитися та спробувати, як воно там буде. Пропрацювавши два тижні, зрозумів, що обіцяні умови відрізняються від реальності, про що своєчасно попередив керівництво ЕпіцентрК, що доопрацюю до кінця місяця, доведу завдання до кінця і йтиму. З боку ЕпіцентрМ і ЕпіцентрК було обіцяно, що все буде виплачено. Як результат, на сьогодні заборгованість частини зарплати за листопад, за грудень і відпускні дні. І немає інформації, чи буде колись погашена заборгованість", – пише Радченко.


У компанії " Епіцентр К" на запити журналістів не відповіли, перенаправивши до керівника "Епіцентр М" Артема Шевченка. За словами його представника, він перебуває у відпустці, тому поки не прокоментував ситуацію.


За інформацією AIN.UA, коли ситуація набула розголосу, компанія повернулася до діалогу й пообіцяла найближчим часом виплатити всі заборгованості.


IT-компанія "Епіцентр М" – дочірня компанія "Епіцентр К", яка була створена у 2020 році та працювала автономно. Її основний продукт — маркетплейс-платформа, що об'єднує покупців і продавців з усієї України. У листопаді 2021 року команду вирішили частково об'єднати з командою розробки центрального департаменту – "Епіцентр К".

0 коментарів

Comments


bottom of page