top of page
Пошук

Експосадовця РНБО та Адміністрації президента судитимуть за державну зраду


Служба безпеки України завершила досудове розслідування стосовно колишнього посадовця Адміністрації Президента України та Апарату Ради національної безпеки і оборони. Його обвинувачують у державній зраді. Про це повідомляє УНН.

“За матеріалами контррозвідки СБУ завершено досудове розслідування стосовно колишнього посадовця Адміністрації Президента України та Апарату Ради національної безпеки і оборони. Зловмисник обвинувачується у державній зраді”, — йдеться в повідомленні.

У СБУ повідомляють, що він передавав представникам іноземної спецслужби секретну інформацію про вищі органи влади.

“Під час спецоперації контррозвідка СБУ викрила і заблокувала протиправну діяльність зловмисника”, — зазначається в повідомленні.

За даними слідства, посадовець був завербований іноземною спецслужбою на шкоду державній безпеці України. Його зарубіжних “кураторів” цікавили відомості держтаємниці, до яких він мав допуск і фактичний доступ.

“Наразі колишньому чиновнику вручено обвинувальний акт. Матеріали кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України направлено до суду”, — інформують в СБУ.

Як стало відомо, обвинувачений державний службовець категорії “Б”.

0 коментарів
bottom of page