top of page
Пошук

Діяльність «Опозиційного блоку» заборонено судом


Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив частково позов Міністерства юстиції України та заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок». Повідомляє Міністерство юстиції.

«Згідно з рішенням суду, все майно, кошти та інші активи цієї партії постановлено передати у власність держави. Це стосується й обласних, міських і районних організацій вказаної політичної партії, а також первинних осередків та інших структурних утворень», – повідомила заступниця Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Рішення Восьмого ААС може бути оскаржене до Верховного Суду протягом 20 днів з дня його оприлюднення на сайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради України.

Нагадаємо, що Мін'юстом подано судові позови про заборону й інших проросійських партій, діяльність яких було призупинено рішенням РНБО. Серед них: «Опозиційна платформа — За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо», «Робітничої партії України (марксистсько-ленінської)», «Русь єдина», партія «Справедливості та розвитку».

Судові засідання щодо заборони цих партій мають відбутися вже наступного тижня.


0 коментарів

Comments


bottom of page