top of page
Пошук

До Києва з візитом прибув прем’єр Чехії Фіала з міністрами – що відомо


Сьогодні вранці до Києва прибула делегація міністрів з уряду Чехії на чолі з прем’єром Петером Фіалою. Візит іноземних гостей співпав з черговим масованим ударом росіян по Україні. Повідомляє Великий Київ.


Про свій візит в Україну глава чеського уряду повідомив у Twitter, додавши фото зруйнованого росіянами житлового будинку у центрі міста.


За словами Фіали, під час візиту в Україну у нього запланована низка переговорів, які, як він сподівається, дадуть конкретні результати.

Ми у Києві, який сьогодні вранці також зазнав ракетних обстрілів з боку росії… Українці воюють не лише за свою країну, а й за всю Європу. Наша підтримка має продовжуватися”, – зазначив прем’єр-міністр Чехії.

Водночас на Facebook-сторінці посольства Чехії в Україні розповіли, що чеська делегація одразу після прибуття до Києва відвідала будівлі, зруйновані останніми російськими нападами.


Також зазначається, що прем’єр-міністр Петр Фіала та кілька міністрів візьмуть участь у зустрічах з президентом України та колегами з українського уряду протягом дня.


0 коментарів

Comments


bottom of page