top of page
Пошук

До Дня ЗСУ громада Святошинського району об’єдналася, щоб започаткували проєкт «100 дронів для ЗСУ»


Фото: Святошинська РДА

За час героїчного спротиву ворогу люди в однострої для кожного українця стали уособленням надійного захисту, неймовірної мужності, високого професіоналізму та сталевої незламності. Ми кожної хвилини пам’ятаємо про їх подвиг, про їх жертовність та звитягу, про їх героїзм та незламність! Дякуємо нашим воїнам! Пишаємося ними й безперечно віримо у перемогу! Пише Святошинська РДА.


До Дня Збройних сил України громада Святошинського району об’єдналася, щоб не тільки словом, але й ділом привітати наших захисників та захисниць, та започаткували проєкт «100 дронів для ЗСУ».


В рамках цього проєкту вже понад 50 дронів було передано військовим Головного управління розвідки, 131 окремому батальйону Територіальної оборони, бійцям Служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони Збройних сил України ТРО Медіа, батальйону Національної поліції «Захід» та багатьом іншим.


Також, нашим військовим на фронт, було передано автомобілі, потужні прожектори, медичні препарати та печі-буржуйки.


Волонтери, благодійники, представники бізнесу, працівники Святошинської РДА та її структурних підрозділів в галузі медицини, освіти, житлово-комунального господарства, закладів дошкільної освіти, а також поліція та прокуратура Святошинського району – це всі ті, хто активно долучилися до реалізації проєкту.


«Ви за нас, ми для Вас» - це гасло, якому громада Святошинського району буде вірна до кінця.

Здоров’я бажаємо, наші герої та героїні. Разом до Перемоги!

Фото: Святошинська РДА


0 коментарів

Commentaires


bottom of page