top of page
Пошук

День пам’яті жертв Голокосту: в Ірпені проходить виставка-роздум

До Дня вшанування пам’яті жертв Голокосту в Ірпені стартувала книжкова виставка-роздум «Чорні крила Голокосту». Про це повідомляє Київщина 24/7 з посиланням на Ірпінську міську раду.


Виставка проходить в Ірпінській міській дитячій бібліотеці. Там до 30 січня включно молодші читачі Ірпінської громади зможуть детальніше дізнатися про події Другої світової війни та жахи Голокосту.


Нагадаємо, сьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У період Другої світової війни геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини усіх євреїв світу та представників низки інших національностей.


Дату 27 січня обрали не випадково – саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.


Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (постанова ВРУ від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття цього документа.0 коментарів

コメント


bottom of page