top of page
Пошук

Грузинський Майдан: президент готує звернення, у поліцію летять «коктейлі Молотова»


Президент Грузії Саломе Зурабішвілі виступить з екстреним зверненням до народу своєї країни. Це відбудеться на тлі масових протестів через скандальний законопроект про «іноагентів». Повідомляє UA.NEWS з посиланням на адміністрацію президента Грузії та Mtavari Akrhi.

«Президент Грузії Саломе Зурабішвілі скасувала усі зустрічі в Нью-Йорку. Впродовж години вона виступить із надзвичайним зверненням до народу Грузії», - сказано в повідомленні адміністрації.


Тим часом біля будівлі грузинського парламенту в поліцейських полетіли «коктейлі Молотова».Тим часом агентство Sputnik повідомляє, що грузинські силовики застосували проти мітингувальників гумові кулі.


Сьогодні, 7 березня, парламент Грузії у першому читанні підтримав законопроект про «іноагентів», який є аналогом російського закону. Документом пропонується надавати статус «агентів іноземного впливу» ЗМІ та громадським організаціям, що отримують фінансування з-за кордону.


Ініціатором розгляду документу виступила проросійська більшість.


Посольство США у Грузії назвало це рішення парламенту «чорним днем для демократії».


Внаслідок резонансного рішення, у центрі Тбілісі розпочалася багатотисячна акція протесту, проти якої влада застосувала поліцейський спецназ, водомети і сльозогінний газ.


Раніше у парламенті Грузії депутати влаштували бійку під час розгляду резонансного документу.

0 коментарів

Comments


bottom of page