top of page
Пошук

Гор Оганнесян – росіянам: «Займіться звільненням своєї голови, там дуже багато сміття!»

Титулований український вільник - про війну і відновлення кар'єри

Бронзовий призер II Європейських ігор у Мінську та індивідуального Кубка світу-2020 з вільної боротьби Гор Оганнесян в інтерв'ю Instagram-пабліку Wrestling History висловився щодо вторгнення військ РФ на територію України, а також поділився думками з приводу повернення на килим. Повідомляє XSPORT.


Як ти, в який зараз знаходишся формі, що скажеш про проведений збір?


«Складно відповісти на питання як я, так як в нашій країні йде повномасштабна війна, стан не з кращих! Форму намагаюся тримати, але це важко вдається, зараз зібратися з думками і повністю віддавати себе тренуванням – нереально. Але збір пройшов непогано, робив одне тренування в день, не навантажуючи організм, так як не фізично, ні психологічно не готовий працювати на максимум».


«Так звані «ОСВОБОДІТЄЛІ», пощезайте з нашої країни, до вашого приходу все було добре, люди насолоджувалися життям і йшли до своїх цілей! Займіться звільненням своєї голови, там дуже багато сміття!».


У чому причина твоєї довгої відсутності на килимах міжнародного та регіонального рівня?


«Намагаючись потрапити на олімпійські ігри в Токіо, зробив багато стартів в 65 кг і тим самим дав велике навантаження на організм, постійні згонки дали про себе знати, отримаємо не мало травм, які заліковую досі».


Що скажеш про конкуренцію в своїй ваговій категорії серед українців, кого вважаєш найбільш перспективним і з ким був хотів битися в фіналі чемпіонату України?


«У нашій країні досить перспективних хлопців, виділити складно! За чемпіонат України поки не думав, але всі хлопці гідні бути в фіналі».


Куди ти націлений далі? Які плани у тебе на найближчі пару років?


«До війни планував поїхати на чемпіонат світу в Сербію, який буде проходити в середині вересня, але зараз все в підвішеному стані, складно планувати щось через нестабільну ситуацію в країні!».


Що ти хочеш сказати своїм фанатам та близьким?


«Хочу побажати мирного неба, бережіть один одного, зараз це необхідно!».


0 коментарів

Comentarios


bottom of page