top of page
Пошук

В Єврокомісії відповіли Орбану, який проти переговорів України про вступ в ЄС


ФОТО: GETTY IMAGES

В Єврокомісії відреагували на заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який наполягає, що саміт ЄС в середині грудня не повинен навіть розглядати питання початку переговорів з Україною про вступ до Євросоюзу.


Джерело: "Європейська правда" з посиланням на представницю ЄК Ану Пізонеро


Деталі: За її словами, у Єврокомісії не погоджуються із твердженнями Орбана щодо того, що позиція ЄК щодо України є "необґрунтованою та погано підготовленою".


"Ми не вважаємо, що наша пропозиція необґрунтована. Навдації щодо початку переговорів, тепер рішення щодо наших пропозицій – за країнами-членами", – підкреслила вона.


Угорський прем'єр категорично виступив проти початку переговорів про вступ України після того, як Європейська комісія дала своє зелене світло в листопаді.


Днями Орбан заявив, що Євросоюз повинен спочатку підписати угоду про стратегічне партнерство з Україною, а до розмов про переговори про членство повернутись "за 5-10 років".

Нещодавно Орбан написав лист президенту Євроради, у якому пригрозив заблокувати допомогу ЄС Україні та її рух до членства у Євросоюзі, якщо лідери ЄС не погодяться переглянути всю свою стратегію підтримки Києва.


Лідери країн-членів ЄС розглянуть ці питання на саміті 14-15 грудня.


0 коментарів

Comments


bottom of page