top of page
Пошук

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПООБІЦЯВ ДОДАТИ ОПЛАТУ ПРОЇЗДУ БАНКІВСЬКИМИ КАРТКАМИ У ВСІ ВИДИ СТОЛИЧНОГО ТРАНСПОРТУ


Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв додати оплату банківськими картками у всіх видах столичного громадського транспорту. Голова столиці відповів на електронну петицію на сайті Київської міської ради. Повідомляє Процес.


Петицію розмістила киянка Олександра Шейко, за півтора місяці вона зібрала 8606 підписів з необхідних 6000. За словами авторки, зараз придбати паперовий квиток чи спеціальну транспортну картку можна далеко не на кожній зупинці. У той же час, додаток «Київ Цифровий» залишається ненадійним, оскільки потребує доступу до Інтернету.


Шейко зазначає, що спосіб оплати проїзду банківською картою вже добре зарекомендував себе в київському метро і виявився дуже популярним, тому його варто запровадити і в інших видах транспорту: автобусах, тролейбусах та маршрутках.


“Технічні засоби АСОП, які на сьогоднішній день встановлені в рухомому складі громадського транспорту та на станціях швидкісного трамваю комунального підприємства “Київпастранс”, технічно готові до прийому оплати проїзду банківськими картками”, – відповів мер Києва.

0 коментарів

Comments


bottom of page