top of page
Пошук

Військовий стан в Україні: як платитимуть бюджетникам


Кабінет Міністрів врегулював питання оплати праці працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану. Повідомляє Вечірній Київ.


Як йдеться в Постанові уряду, бюджетники будуть отримувати не менше 2/3 від окладу за умови простою. В документі йдеться про надання права керівникам державних органів, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні в межах фонду заробітної плати, передбаченого у кошторисі, самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників, але не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу).

Також постановою рекомендується керівникам органів місцевого самоврядування застосовувати положення постанови та здійснювати його виконання в межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів, підприємств, установ та організацій.

Виплати всіх державних пільг і допомог на період воєнного стану будуть продовжені автоматично.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page