top of page
Пошук

Війська РФ вранці завдали ракетного удару по інфраструктурі Васильківської тергромади на Київщині


У Київській області вранці по інфраструктурі Васильківської територіальної громади ворог завдав ракетного удару.


Як повідомляв Цензор.НЕТ, про це голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк повідомив у Телеграмі.


"Білоцерківський, Бориспільський, Обухівський, Фастівський райони. Всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Продовжується посівна кампанія. Працює додаткова техніка для облаштування лінії оборони районів. Упорядковується діяльність добровольчих формувань.


Броварський район. Щодня проводяться роботи з відновлення електропостачання та пошкодженого газопроводу. Уже відновлено автомобільну магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся Великодимерської громади. В районі також триває посівна. Крім територій, які були окуповані.


Бучанський район. У всіх громадах триває відновлення інфраструктури.


Вишгородський район. Вишгородська, Славутицька, Петрівська та Пірнівска громади працюють в звичайному режимі, населенню надається необхідна допомога. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській громадах частково відсутній зв‘язок і електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, завезення гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури. Зокрема відновлено електропостачання в смт Іванків та 30 населених пунктах Іванківської громади, а також населених пунктах Димерської громади", - розповів голова ОВА.

0 коментарів
bottom of page