top of page
Пошук

Від російської окупації врятовано близько 150 тисяч українців.


© Ганна Маляр / Facebook

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що в ході контрнаступу захисників на північному сході країни було звільнено вже 300 населених пунктів Харківської області - це 3 800 квадратних км. Про це вона розповіла під час телемарафону. Розповідає ZN.UA.


"Ця операція по звільненню Харківської області тривала декілька днів і вона планувалась на декілька днів, і починаючи з 6 вересня по сьогодні звільнено 3 800 квадратних км, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. Операція триває, вона розпланована до повного звільнення Харківської області", - розповіла Маляр.


Вона додала, що повне звільнення області відбудеться якнайшвидше.


Нагадаємо, на початку вересня українські військові почали контрнаступальну кампанію на окупованих територіях Харківської області. Стрімке просування Сил оборони призвело до того, що 11 вересня в Міноборони РФ визнали, що втратили контроль майже над усією захопленою частиною регіону. Згодом в Генштабі підтвердили, що ворожі сили втекли з Харківщини.


На тлі цих подій у CNN написали, що контрнаступ ЗСУ на північному сході України став наймасштабнішим від 24 лютого. Ба більше, взяття Ізюма відкриває українській армії нові можливості на Донбасі.

0 коментарів
bottom of page