top of page
Пошук

Відбулися Загальні збори учасників УПЛ


Захід пройшов у форматі відеоконференції. Джерело - сайт УПЛ.


У вівторок 26 квітня відбулися Загальні збори учасників УПЛ. Захід, який стартував о 12:00, пройшов у форматі відеоконференції.


У заході взяли участь перший віце-президент УАФ Протасов О.В., керівник юридичного департаменту УАФ Грищенко І.В., Виконавчий директор УПЛ Дикий Є.С. та Дирекція УПЛ, представники всіх клубів Української Прем’єр-Ліги.


Під час засідання було розглянуте питання про VBET Лігу сезону 2021/22 років та Чемпіонат юнацьких команд УПЛ сезону 2021/22 років.


Також була розглянута поточна ситуація в УПЛ.


Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років, оскільки Чемпіонат не може бути дограний. Турнірна таблиця VBET Ліги сезону 2021/22 років зафіксована станом на 24 лютого 2022 року. Нагородження призерів проводитися не буде. Відповідне рішення буде передано на затвердження Виконавчим комітетом Української асоціації футболу.


Рішення про Чемпіонат юнацьких команд УПЛ сезону 2021/22 років буде ухвалено пізніше.

Також під час Загальних зборів учасників УПЛ створено робочу групу, яка опрацьовуватиме питання про поточну діяльність Української Прем’єр-Ліги та старт наступного сезону. Клуби УПЛ підтримали ініціативу президента УАФ Андрія Павелка провести очну зустріч, на якій розглянути питання, що їх опрацює робоча група.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page