top of page
Пошук

Всі китайські смартфони отримають підтримку супутникового зв'язку


Компанія China Telecom об’єднала зусилля з китайськими виробниками смартфонів, зокрема з Huawei, Honor, Xiaomi, OPPO, Vivo, ZTE та Meizu, щоб спільно розробляти та просувати смартфони, які підтримують супутниковий зв’язок. Про це повідомляє SPEKA з посиланням на Sparrows News.


За словами представників China Telecom, супутниковий зв’язок є стратегічним напрямком розвитку мобільної індустрії, який може принести значні переваги для споживачів, бізнесу та суспільства.


Однак, щоб зробити супутниковий зв’язок доступним для широкого кола споживачів, необхідно вирішити ряд технічних та комерційних викликів.


Зокрема, потрібно створити смартфони, які можуть безпосередньо підключатися до супутників за відсутності мобільного зв’язку, а також забезпечити їх доступність, привабливість та конкурентоспроможність на ринку.


З цією метою China Telecom та її партнери почали спільну роботу над створенням нового «флагманського стандарту» споживчого супутникового зв’язку, який визначає вимоги до технічних параметрів, функціональності, дизайну, сертифікації та інших аспектів смартфонів, які підтримують супутниковий зв’язок.


За даними China Telecom, до кінця 2024 року заплановано надходження у продаж щонайменше п’яти моделей смартфонів, які відповідають новому «флагманському стандарту» споживчого супутникового зв’язку, від різних виробників.


0 коментарів

Comments


bottom of page