top of page
Пошук

Вступна кампанія 2023: опубліковано рейтинг спеціальностей в українських вишах

Експерти склали рейтинг спеціальностей, на які українські абітурієнті найчастіше подавали документи в межах вступної кампанії. Відповідну інформацію оприлюднив портал "Освіта.UA". Повідомляє Апостроф.


Найбільше абітурієнтів подало заяви на спеціальності "Право" (57 572 заяв), "Психологія" (46 857), "Філологія" (43 970), "Комп’ютерні науки" (43 894) та "Менеджмент" (43 509).


Найбільш непопулярними виявилися такі спеціальності, як "Суднобудування" (171 зява), "Богослов’я" (160), "Освітні, педагогічні науки" (88), "Громадське здоров’я" (75) і "Релігієзнавство" (39). Експерти зазначають, що на вибір абітурієнтів щодо майбутньої професії не вплинули соціально-економічні проблеми країни, повномасштабна війна та епідемія коронавірусу.


Наприклад, в останній рік, який був напередодні сплеску COVID-19, найбільше заяв було так само подано на спеціальності "Право", "Філологія", "Менеджмент", "Комп’ютерні науки" та "Журналістика".


Варто зазначити, що інформація з приводу заяв, які подавали абітурієнти для вступу на спеціальності "Національна безпека" та "Управління інформаційною безпекою", засекречена командуванням з міркувань безпеки.


0 коментарів

Comments


bottom of page