top of page
Пошук

Все більше світових компаній відмовляється працювати на російському чи білоруському ринках

❗️❗️❗️Поки українські військові, територіальна оборона, волонтери, цивільні українці захищають свої домівки, міста, села, нашу землю, нашу незалежність, все більше світових компаній відмовляється працювати на російському чи білоруському ринках та допомагають Україні. РФ стикається з радикальними наслідками своїх військових злочинів. Повідомляє телеграм-канал Верховна Рада України.
Так, платіжна компанія PayPal Holdings Inc зупиняє всі послуги в росії через її війну проти України і приєднується до десятків інших брендів, що бойкотують агресора.


Mastercard припиняє операції в росії.


Visa йде з росії й призупинить транзакції у найближчі дні.


платіжна компанія PayPal Holdings Inc зупиняє всі послуги в росії через її війну проти України і приєднується до десятків інших брендів, що бойкотують агресора.


IBM повністю виходить з російського ринку. А як росія уявляє себе без software та hardware від IBM?!


Payoneer зупиняє роботу в росії. Російські фрілансери не зможуть працювати з іноземними клієнтами.


Abobe зупининяє продаж своїх послуг і продуктів у росії та заблокували доступ до своїх хмарних сховищ російським державним ЗМІ.


Один із найбільших магістральних провайдерів американської компанії Cogent відключає російських операторів від своїх мереж.


Американський виробник мережевого обладнання та програмного забезпечення Cisco Systems Inc призупинив діяльність у росії.


Найбільший розробник софту для будівництва та машинобудування Autodesk зупиняє роботу в росії.


Booking також перестав працювати у росії.


Разом з тим, поки українські програмісти змушені брати зброю до рук, російські спокійно продовжують працювати у своїх зручних офісах.


Закликаємо керівництво GitHub (один з найбільших веб-сервісів для спільної розробки програмного забезпечення) приєднатися до економічного бойкоту росії і у такий спосіб підтримати Україну в боротьбі.


ІТ-армія! ІТ-спільнота! Приєднуйтесь до підписання цієї петиції, щоб достукатися до керівництва компанії та спонукнути їх згорнути свою діяльність в росії. Підписати петицію «Ban GitHub for russian developers» – https://bit.ly/3vIC4Yp

0 коментарів

Comments


bottom of page