top of page
Пошук

Вперше за 50 років. Україну запросили на засідання вищого дорадчого органу НАТО


26 жовтня в Брюсселі під головуванням генсека НАТО Єнса Столтенберга відбудеться засідання вищого дорадчого Комітету Північноатлантичної ради НАТО у галузі озброєнь – Конференції національних директорів озброєнь. Вперше за понад пів століття діяльності комітету представника України запрошено до участі у питаннях, які раніше були прерогативою виключно країн-членів НАТО. Про це повідомив заступник міністра оборони України Олександр Носов, передає Ліга.нет.


Саме Носов представлятиме Україну на конференції у штаб-квартирі НАТО. За його словами, Україну раніше залучали до участі у засіданнях конференції, але зараз вперше йдеться про питання, що належать до прерогативи виключно держав-членів НАТО, зокрема інновації в оборонно-технічній сфері, трансформації у взаємодії з наукою і оборонно-промисловим комплексом та досягнення оптимального співвідношення військових потреб і бюджетних можливостей.


Носов зазначив, що конференція відбуватиметься відразу після того, як минулого тижня, 21 жовтня, міністри оборони країн НАТО затвердили новий план оборони союзу в разі конфліктів і криз.


У Брюсселі також заплановано двосторонні зустрічі Носова з національними директорами з озброєння держав-членів НАТО.

0 коментарів

Comments


bottom of page