top of page
Пошук

Володимир Зеленський зруйнував російські фейки про свою втечу з Києва

Президент звернувся до нації та міжнародних партнерів


Президент України Володимир Зеленський записав нове звернення до народу України, а також звернувся до глав країн, які засуджують російську агресію і є партнерами нашої країни. Повідомляє ЗНАЙ.


Володимир Зеленський вкотре закликав глав інших країн не бути осторонь і всіма силами допомагати Україні протистояти російським окупантам.


"Якщо світ буде осторонь - він втратить себе. Назавжди. Бо є безумовні цінності. Для всіх однакові. Перш за все, це життя. Право на життя для кожного. Саме те, за що ми боремося в Україні. Саме те, що нас хочуть позбавити ці слабкі окупанти. Це те, що повинен захистити світ", заявив Зеленський.


Президент зазначив, що Росія масово втрачає авіацію, техніку, але у них ще достатньо ресурсів для вбивств. Він додав, що вина за кожну смерть в Україні – на Росії, але відповідальність в тому числі і на тих, хто 13 днів не приймає необхідне рішення про закриття українського неба, хоча може це зробити.


Незабаром Володимир Зеленський опублікував ще одне коротке відеозвернення.


"Пішов сніг. Ось така весна. Яка війна - така і весна. Сумна. Але все буде нормально. Переможемо!",- сказав він.0 коментарів

Comments


bottom of page