top of page
Пошук

Більшу частину ворожих ДРГ в Києві виявили уже в перші дні війни – Поліція


Більшу частину ворожих ДРГ в Києві виявили та затримали уже в перші дні війни завдяки професіоналізму спецслужб та пильності громадян. Повідомляє КИЇВ.МЕДІА.


Про це під час брифінгу заявив Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, повідомляє Український медіацентр.


“Росія довго готувалась до цього міжнародного злочину, і частина диверсійних груп, які було виявлено в Києві в перші дні війни, прибули сюди задовго до її початку. Після нападу Росія їх активувала, і ці ДРГ опинились на вулицях”, – сказав Білошицький.


За його словами, з усіма затриманими групами та окремими особами працюють спеціальні правоохоронні органі.


Білошицький додав, що зараз кількість диверсантів сильно знизилась, але у поліції розуміють, що певна їх частина може залишатись, і продовжує роботу по цьому напрямку.


“Хочу подякувати українському народу за те, що люди були дуже уважними, передавали інформацію про підозрілі групи та людей. Певну кількість ДРГ ми затримати та заблокувати саме після отримання сигналів від громадян. Все українське суспільство згуртувалось перед обличчям ворога», – сказав Білошицький.

0 коментарів

Comentários


bottom of page