top of page
Пошук

"Будемо їх нарощувати". Начальник Генштабу прокоментував бойове застосування Bayraktar


Україна нарощуватиме кількість безпілотників Bayraktar на озброєнні, заявив начальник Генштабу Сергій Шаптала в ефірі телеканалу 1+1. Бойове застосування безпілотника він пояснив порушенням мінських угод із боку російських бойовиків.


"Нам держава закуповує Bayraktar, у нас вони є на озброєнні. І на цьому не зупиняємося, ми будемо їх нарощувати ще", – заявив Шаптала.


Коментуючи бойове застосування безпілотників 26 жовтня 2021 року, Шаптала наголосив, що воно сталося у відповідь на порушення мінських угод російськими бойовиками, які обстрілювали артилерією позиції ЗСУ, внаслідок чого загинув український військовий.


"Після того, як було сказано, що ОБСЄ не спрацювало, не спрацювала нота дипломатії, після цього главком прийняв рішення відповісти стрільбою з Bayraktar", – розповів Шаптала.


Начальник Генштабу зазначив, що відповідь на провокацію противника з використанням артилерії, а не безпілотника, була б порушенням мінських угод, і наголосив, що безпілотник не залітав на окуповану територію.

0 коментарів

Comments


bottom of page