top of page
Пошук

Британські суперзірки виступлять на "Концерті для України"


29 березня на арені Resorts World Arena у Бірмінгемі, Англія, відбудеться "Концерт для України", в якому візьмуть участь Ед Ширан, Каміла Кабелло, Емелі Санде, Грегорі Портер та Snow Patrol. Повідомляє UA: суспільне мовлення.


"Благодійний захід зі збору коштів "Концерт для України" стане фантастичним шоу, в якому візьмуть участь деякі з суперзірок у Великобританії, щоб допомогти зібрати гроші для гуманітарної та фінансової допомоги.


Ми розраховуємо на співпрацю з промоутерами та організаторами напередодні концерту, щоби переконатися, що ми влаштовуємо неймовірне шоу, яке, по суті, проливає позитивне світло на народ України", – каже Гай Данстан, один з організаторів концерту.


"Я співатиму, щоб спробувати допомогти кожній безневинній людині, змушеній покинути свій будинок, і на знак солідарності з тими, хто зазнає дискримінації під час цієї гуманітарної кризи", – прокоментувала Емелі Санде.


Усі доходи від спонсорства та реклами, отримані від трансляції, які, як очікується, становитимуть близько $4 млн, будуть передані на потреби українців, які стали жертвами російської агресії.

0 коментарів

Comments


bottom of page