top of page
Пошук

Борис Джонсон виступив з останньою промовою у ролі прем'єра Британії та згадав Україну (відео)


6 вересня у Лондоні Борис Джонсон виступив з останньою промовою у ролі прем'єр-міністра Великобританії. Під час промови він пообіцяв підтримувати новообрану Ліз Трасс і кожен крок її уряду, а також висловив переконання, що путін буде переможений. Повідомляє UAportal.


Політик залишив трибуну під гучні оплески.


Ліз Трасс набрала більшість голосів у другому турі виборів на пост прем’єра, побійшовши ексміністра фінансів Ріші Сунака.


Тепер Борис Джонсон і Ліз Трасс вирушать одним літаком до Шотландії, де в замку Балморал королева Єлизавета II проведе зустріч з ними та офіційну церемонію передачі влади.


Свого часу очолювала 5 різних міністерств, МЗС, міністерство з прав жінок, міністерство зовнішньої торгівлі, міністерство юстиції, міністерство довкілля, продовольства та сільського господарства.


Позиція Ліз Трасс щодо росії давно відома і незмінна: "Ми не зупинимось, доки Путін не зазнає краху":

  • Пообіцяла Україні потужну підтримку та дружбу: "Як прем'єр-міністерка я буду найбільшим другом України, піду по слідах Бориса Джонсона".

  • Ще до повномасштабної війни Трасс відверто говорила росіянам про санкції, а світові говорила про загрози з боку кремля.

  • Не проти, щоб британці воювали в Україні проти росії. Підтримує громадян Британії, які вступають до українського Інтернаціонального легіону

  • Озвучила найгучнішу промову серед усіх західних лідерів. Заявила про повернення геополітики, про безпорадність "архітектури, яка була покликана гарантувати мир і процвітання". А ще сказала, що війна в Україні – "це наша війна".

  • Обіцяє збільшити військову і гуманітарну допомогу Україні.

  • Не побоїться відкрити "ядерну валізку" при нагальній потребі.

  • Закликає ігнорувати капітулянтів і поціновувачів "зради", в першу чергу європейських, які за дипломатичні переговори з путіним.

Деякі експерти стверджують, що політичний курс уряду Трасс може стати ще більш жорстким та безкомпромісним відносно росії.

0 коментарів

Kommentare


bottom of page