top of page
Пошук

Байден: Україна ніколи не буде жертвою Росії


Байден: Диктатор, який прагне відродити імперію, ніколи не подолає любові народу до свободи Фото: EPA

У країн Заходу немає жодних планів нападати на російський народ і знищувати його державу. Про це президент США Джо Байден сказав під час виступу у Варшаві 21 лютого, повідомляє інтернет-видання "ГОРДОН".


"Бажання Путіна здобути нові землі провалиться, а бажання українського народу вистояти і мати свободу переможе. І що зараз стоїть на кону – свобода. Це те повідомлення, із яким я вчора приїхав до Києва і яке хотів передати українським людям", – сказав Байден.


Президент США згадав, що коли український лідер Володимир Зеленський приїжджав до США у грудні, то говорив, що світова спільнота наразі визначає життя дітей не лише в Україні, а й у всьому світі.


"І сьогодні ми знаємо, що народ Польщі, інші країни Європи розуміють, що неможливо задовольнити агресора, неможливо задовольнити його апетит до влади. Ми говоримо лише одне: ні, ні і ні. Ні, ви не захопите моєї країни, не заберете моєї свободи, не заберете мого майбутнього. Диктатор, який прагне відродити імперію, ніколи не подолає любові народу до свободи, а Україна ніколи не стане жертвою Росії. Ніколи", – наголосив президент США.


Контекст:

Білий дім анонсував візит Байдена до Польщі на 21–23 лютого. Він відбувся наступного дня після того, як президент США приїхав із неоголошеним візитом до Києва.


Під час візиту до Польщі Байден зустрівся з польським президентом Анджеєм Дудою, а на переговорах згадав про Україну.

0 коментарів

Comments


bottom of page