top of page
Пошук

Армія Ізраїлю заявила про рейд з танками до Сектору Гази


Армія Ізраїлю заявила про рейд з танками до Сектору Гази Скриншот / X / ЦАХАЛ

Армія оборони Ізраїлю ЦАХАЛ уночі 26 жовтня здійснила цілеспрямований рейд з танками на територію північної частини Сектора Гази в межах підготовки до наступних етапів бойових дій. Про це ЦАХАЛ повідомив в X (раніше — Twitter). Інформує Hromadske.


Під час рейду ізраїльські військові «виявили та атакували багатьох терористів», знищили їхню інфраструктуру, протитанкові позиції та провели роботи з упорядкування території, йдеться в повідомленні.


Після завершення місії війська Ізраїлю покинули цей район.

До цього президент США Джо Байден підтвердив, що попросив Ізраїль відкласти повне наземне вторгнення, щоб допомогти звільнити заручників, утримуваних бойовиками палестинського ХАМАСу. Це сталося через кілька годин після того, як прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу підтвердив, що така операція все ще готується, пише Bloomberg.


А президент Франції Еммануель Макрон заявив 25 жовтня, що «масована» наземна операція Ізраїлю до Сектору Гази була б помилкою, попередивши, що це завдасть шкоди цивільному населенню та не гарантуватиме довгострокової безпеки Ізраїлю, передає France24.


0 коментарів

Comments


bottom of page