top of page
Пошук

Адепти Моспатріархату мають психічний розлад та потребують медичної допомоги, - лікар о. Олексій Данилов


Приналежність до Моспатріархату та поширення «русского міра» слід розглядати крізь призму психіатрії.


Про це на конференції «Богословські аспекти доктрини русского міра» сказав досвідчений лікар-психіатр, священник Константинопольського патріархату Олексій Данилов, передає RISU з посиланням на Україна Православна.


«Носії ідеології «русского міра» уражені так званим «маніхейським маренням», їм властива сукупність хворобливих уявлень, які опанували їхньою свідомістю та спотворено віддзеркалюють дійсність і не піддаються корекції словом, – сказав лікар та священник.


Він також заявив, що таке марення характеризується переконаністю людини, в тому, що вони беруть участь у глобальному протиборстві керуючих світом сил добра та зла.


Людина, уражена таким маренням, вважає, що саме вона стає основною точкою докладання протиборчих сторін, що вона в центрі цієї боротьби. На думку лікаря, ворогом може проголошуватися окремі люди, партії, окремі конфесії, цілі народи (як зараз носії «русміру» призначили ворогами українців). Марення супроводжується якимось «глобальним прогнозом» про перемогу злих сил.


Марення, стверджує медик та священик, неможливо скоригувати словесно, ми бачимо часом катастрофічні наслідки, вони можуть ставати жертвами агресії та продовжувати виправдовувати Росію та Гундяєва.


«Дуже важливо провести суд над Гундяєвим, бо хоч для когось соборний осуд може стати крахом світогляду та авторитету, – стверджує лікар, – важливо роз’єднати хворого з тим, хто є авторитетом та джерелом «русского міру», – сказав священик.


На думку о. Данилова в Церкві є чимало хворих людей, і коли люди продовжують поминати Гундяєва на Літургії, розуміючи, що це працює на посилення його авторитета, то ці люди швидше за все або невіруючі або психічно хворі. Лікар вважає, що ми докладаємо зусилля і це не працює, бо прихильники Кирила швидше за все мають психічний розлад, тож потребують медичної допомоги.


0 коментарів

Comments


bottom of page