top of page

Леонід Маслов

2021-10-23

Черговий скандал з підробленим Covid-сертифікатом: тепер обидві сестри Савченко.
З цього приводу висловлюю серйозний скептицизм стосовно абсолютної кількості подібних підробок. Так, в цивілізованому суспільстві вже 10 випадків (стільки у нас, до речі, підтверджено вироками суду) свідчитть про нездорові тенденції. Так, 10 це вже багато, це не психи-одиночки, а ціла зграя дегенератів і група безпринципних лікарів. Так, внесення в базу вакцинованих погано контролюється .
Але як абсолютна так і відносна кількість випадків підроблення Covid-сертифікатів, на мій погляд, значно перебільшена. З таким рівнем невігластва, звісно, існує попит придурків-антивакців, бажаючих подорожувати. Але чому цей попит обов’язково знайде пропозицію? Чому придурок має обов’язково знайти брудного медичного працівника? Чи то ці придурки отримують сертифікати, що не відповідають жодному запису в базу даних, просто папірець з випадковим QR кодом?
Мої власні підрахунки показують, що підроблених сертифікатів ймовірно не більше ніж 1 на 1000 або 0,1% і абсолютне значення - це тисяча (тисячі), а не десятки тисяч.
Жодного разу я не чув серед мого оточення щоб нормальна людина або антивакцинатор успішно купила підроблений сертифікат.
Коли ми прилетіли з Мадейри нас зустріла батьківщина в особі непривітного похмурого бикуватого прикордонника, якому ми здуру почали показувати паперові сертифікати, а не Дію. Він хвилин 10 переконував нас, що ТАКИХ НЕ БУВАЄ і що вони підроблені. Потім, після демонстрації нами Дії та якихось консультацій телефоном, пропустив (без вибачень). Але це надає надію, що хоч і в такий неприродний спосіб все ж таки щось перевіряють.
І вже абсолютно повною маячнею є те, що безумовно ганебні історії з підробками можуть викликати закриття кордонів для українців. Закриття кордонів для нас викличе поширення епідемії через величезну кількість антивакців і погана організація процесів державою.
Окупанти мають повиздихати.

bottom of page