top of page

Єгор Соболєв

2021-12-31

У зв'язку із новими пригодами Юрія Голубана - бойовика "ДНР"

У зв'язку із новими пригодами Юрія Голубана - бойовика "ДНР", якого за минулого Президента провели до парламенту, нагородили орденом та призначили на високу посаду в МВС, хочу висловити щирі співчуття, подяку і захоплення всім товарищам по зробленим добрим політичним справам😍. Включно з люстрацією, блокуванням Мінських угод разом з торгівлею з окупованими територіями та творенням антикорупційних законів. Ніколи не забуду, скільки на нас з вами тоді вилилося бруду🤬. Але справи були зроблені. А тепер історія крок за кроком все розставляє по місцях.
Коли ми з вами казали, що Мінські угоди, зокрема, ідея записати до Конституції України особливий статус Донбасу - це смертельно небезпечна путінська пастка для України, нас називали "агентами Кремля". Але угоди залишилися на папері, нехай ми втратили в тому протистоянні 20% фракції «Самопоміч» і добрячий шматок віри в людство😢. А ті, хто Мінські угоди підписував та просував, тепер підтримує різноманітні "рухи опору" цим угодам😂.
Коли ми казали, що торгівля з окупованими територіями - це фінансування російської агресії, яке до того ж корумпує військово-політичне керівництво України - нас називали "агентами Кремля". Але врешті решт торгівля була заборонена, нехай для цього нам довелося перекривати залізницю на лінії фронту. І Медведчук зі своїми справжніми партнерами тепер під кримінальним переслідуванням, шкода що недолугим.
Коли ми казали, що Голубан причетний до убивств українських добровольців і має бути заарештований, а не запрошуватися виступати до Верховної Ради України, нас звісно ж називали "агентами Кремля". Тепер Голубан затриманий за підозрою в організації масових заворушень на замовлення РФ. (Хто б міг подумати на найманця батальйона "Восток" ДНР😂🤬!?) І нехай у тій боротьбі десятки наших були побиті такими як Голубан, а кількох довелося місяцями витягати з в'язниць. Тепер там Голубан👍.
Робімо, друзі, справи, в які віримо, й надалі

bottom of page