top of page

Юрій Андреєв

2022-01-24

UPD: Є фідбек від облдержадміністрації, всі подробиці завтра.
UPD 2: Деталі зустрічі тут https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6952357464837730&id=100001906357165
СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ КІСТКОВОГО МОЗКУ НА КИЇВЩИНІ ЗУПИНЕНО!
Голова облдержадміністрації Василь Володін вважає, що створення першого на Київщині центру трансплантації кісткового мозку на базі обласного онкодиспансеру – не першочергове завдання для нього. Куди важливіше витратити ще мільярд бюджетних гривень на автомобільні дороги.
У проекті обласного бюджету на 2022 рік Київська ОДА не передбачила фінансування для завершення ремонту і створення Центру, хоча програмою регіонального розвитку заплановано виділити цього року 16 мільйонів гривень.
Вже три рази обласні депутати повертаюсь Володіну проект бюджета-2022 і просять включити всі правки, зокрема, і фінансування Центру трансплантації. Проте очільник облдержадміністрації вперто відмовляється давати кошти! І це при тому, що часто їздить до обласної лікарні піаритися на досягненнях лікарів і стає ближче до міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко , щоб 100% потрапити у кадр фотоапаратів і камер. Не соромно?
Детально вивчив проект бюджету на 2022 рік, який КОДА опублікувала на своєму сайті. Так от знайшов одну цікаву річ. У проекті бюджету на 2022 рік повністю відсутнє фінансування програми по ремонту та реконструкції об’єктів інфраструктури області. Саме по цій програмі з 2020 року виділялись кошти на ремонт Центру трансплантації кісткового мозку. Натомість у проекті бюджету з’явилась строка «Субвенція з місцевого бюджету на виконання інвестиційних роектів» із фінансуванням в 823 мільйони гривень. Це означає, що чиновники хочуть самостійно вирішувати, де, що і коли ремонтувати, без погодження з обласними депутатами. Тобто, чи виділять із цієї суми – 823 мільйони гривень – 16 мільйонів на Центр ТКМ, невідомо.
Закликаю обласних депутатів Ярослав Москаленко Наталія Гунько - голова Київської обласної ради Тетяна Семенова Ярослав Добрянский Георгий Цагареишвили Маша Киселева Руслан Кузьменко проявити стійкість і прийняти бюджет з обов’язковою правкою по виділенню 16 мільйонів гривень на ремонт Центру трансплантації кісткового мозку! Закликаю народних депутатів представників Київщини Олександр Дубінський - народний депутат України звернути увагу на цю історію

bottom of page