![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240725](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_0b74c5982ab941f9b6757c9f49d7ac6d~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_0b74c5982ab941f9b6757c9f49d7ac6d~mv2.jpg)
Олена Мосійчук
2021-02-26
А давайте поговоримо знову за одіозний район Одеси місто Татанбунари . Те що що там коїться . Ну по перше , ніякої заяви про знущання над собаками не було бо « хлопчаки які приїхали нібито рятувати собак не зареєстрували заяву» тому те що на деяких соціальних сторінках шириться це брехня . По друге, собак забрала Жанна Бойко Славенко і вона боролась за ці дві невинні душі .
Александра Гарбарь і ще декілька дівчат по сьогодні виборюють тварин які залишились на фермі . В нас є докази де поліція покриває фермера- браконєра . Поліція , хоча ні, це мусорята базграмотні мразі які залякують місцевих . Отже на початку 202й року в Татанбунарах почали труїти собак . Отруту надає місцева влада та особисто поліція. Одна із волонтерів і зоозахисниць сього містечка повезла собак на експертизу , почитати результати ви зможете на фото . Є свідки які підтверджують жахливу діяльність місцевої влади і поліції . Але після заяви волонтерки на поліцію та місцеву владу , на неї на її дитину почали давити. Булінг у школі ( побиття дитини ) після чого і побиття зоозахисниі. В цьому місті ніби як Богом забутому острові - люди залякані і не мають надію на правосуддя. ЖУРНАЛІСТИ НАС НЕ ЧУЮТЬ . Журналістам мабуть байдуже бо політика важливіше ніж захист дітей та прав матерів . Сьогодні зоозахинниці з Татанбунарів розвалили стенд з продуктами на базарі . А це була реалізатор так званого підприємця який і намагається продавати м’ясо хворих тварин на базарі Татанбунарів . Коли намагались організувати ревізор з незалежними експертами - ті в свою чергу подзвонили в Татанбунари а попередили шоб ті го уваги - ось вам і НЕЗАЛЕЖНА . Поліція ховає заяви які пишуть активісти . Йде ліва інформація на деяких сторінках . Батько головної мусорині в Татанбунарах сам боаконєр і возить місцевих за бабки на полювання в місця де це заборонено . Але ж там всі усюди пов’язані . Поліція - мусора . На жаль Україна не є правовою державою . Вже п’ять днів тварини перебувають на фермі на яку в людей не має документів . Місцевий ветеринар не приїхав жодного оазу на виклик - а це означає шо скоро ви отримаєте хворе м’ясо в Області . Я прошу максимального репосту від вас та розголосу . Я прошу вашої підтримки шоб забрати хворих тварин до притулку де вони будуть доживати спокійно своє життя . Для журналістів в нас є дуже багато цікавої інформації яку ми ще не показали вам . І ми не залишимо цю справу просто так .
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)