![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240725](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
The Ban is out)))
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_32ae7e8972a84c22ac3d0deaaa4f8496~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_32ae7e8972a84c22ac3d0deaaa4f8496~mv2.jpg)
Максим Писарський
2021-06-02
The Ban is out)))
І знаєте за що мене забанив фейсбук (за скаргами чечоткінців яким пригорає дупа від постів в Бойкоті, особливо про пости з їх корупційними схематозами)??? За медальки!!! Ті медальки які я вручаю особливо довгоязицюрним поціновувачам панської поблажливості (сказав ну дуже політкоректно). Зокрема мова йде про "Орден дуполиза" (другий в рядку зліва направо).
Типу порушення стандартів спільноти - оголена дупа і т.д... Ахаха.
Ну ок, буду видавати такі медалі з цензурованим на малюнку вмістом. А до кабінетних зауважу - будете клепати скарги (або просити про це нашу доблесну #кіберполіціюзнародом якій більше немає чим зайнятися, як я бачу) в фейсбуках будуть з'являтися акаунти ваших однояйкових близнюків (типу генерала-кота) з яких і будуть подаватися загалу усіляка суспільно-важлива інформація. Так чи інакше то буде.
P.S. Організаційні заходи по роботі Юрвідділу Бойкота проводяться. Все саме цікаве попереду, всьому свій час).
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)