top of page

Як приховати побутовий сепаратизм за патриотизмом, та проїбати кліента

Дмитро Гутман

2023-04-28

Хочу розповісти одну прикру історію що сталася зі мною у мирному Києві, вже мирному.
Коротка передісторія. Є такий чудовий виродник масажно-оздоровчого обладнання Nuga Best( Корея)
Свою продукцію: різні масажні кроваті, теплові кілимки, та різні обладнання продають через демонстраційні салони. Людина, приходить у салон, їй роблять безкоштовно процедуру масажа, розповідають про користь НугаБест, показують різні демо ролики. Вона може приходити хоч кожен день, та отримувати масаж. Коли проходить певний час, та людина відчуває покращення здоров`я, вона може купити цю масажну кровать або інше обладнання додому….. або ходити безкоштовно далі.
Така собі цікава бізнес-модель. Побудована на «зануренні» у користування обладнанням та запрошення знайомих.
Я почав ходити у такий салон на м. Дарниця ще десь з 19 року. Масажна кравать класна: втому знімає, мій хворий хребет лікує, здоров`я потроху відновлюється. Ходив майже 2 рокі. Купив один килим (електричний килим зі спеціальним покриттям) , потім ще устілки, потім спеціальний бандаж, щось ще. Тобто не просто нашару ходив, а був клієнтом. Приводив знайомих, друзів, якось хотів допомогти цьому бизнесу вижити. Подружився, ну майже, з директором цього салону Дмитром. Наче нормальний хлопець, веселий, колишній спортсмен. Він знав що я воїн, АТОвець, захисник країни.
Пару разів бачив там власника цього салона, тобто людину яка вклала гроші у це і хоче на цьому заробити. Це – нормально, це бизнес. Він знав хто я, він знав що я клієнт, з грошима.
Прийшла зима 22 року, війна. Я їду до лав ТРО, спочатку бойові дій у Києві, потім під Харковом, потім Бахмут. Звісно мені не до масажу, я рятую світ, наш, український. Діма, директор, мені щось восени писав, мов «приходь, ми працюємо».
Так ось, власно подія, про яку розповідаю. Я приїхав до Києва, знов лікую хребта після війни, трохи є час подбати про себе, згадав про НугаБест. Завітав до салону, записався «на завтра», навіть кохану свою пані записав на масаж. Приходимо разом, по дорозі обговорюємо ризницю у моделях кроватей Нугабест. У мене хворий хребет, в неї проблеми з шиєю- роздивляємося варіант придбати додому кровать. Бачимо у салоні повно людей, у більшості пенсіонери, та ходять поміж них Дмитро та оцей…… власник, працюють.
Хочу зізнатися, що іноді мені …..боляче дивитися на молодих, здорових бугаїв, що вештаються по вулицях, у той час коли у війську величезний недобір, половина моїх друзів воює, а друга половина вже загинула за цей рік. Дуже хочеться підійти і спитати а чого ти не на війні та чим ти допомагаєш своєї країні зараз?
Саме так якось у розмові з цім власником і вийшло. Спочатку без сварки, просто мені було цікава його позиція, ставлення до війни. Але його обурило те, що я цікавлюся!!! чим саме він допомагає.
Він почав казати що не має доказувати нікому що він патріот.
Уявіть собі «картину»: стоїть військовий, у камуфляжі, приїхав з війни, напроти нього у позі бійцівського пивня стоїть комерсант, який на війну не пішов, стверджує що він допомагає ЗСУ, але доказів нема. Причому робить це у такої наглюче-агресивної формі, яка мені одразу наводить на думку що він просто…. бреше. «Ми кажду неделю ездим!!!!» На питання хто це ми, і куди саме ви їздите- відповідь одна : «я тебе ничего не должен». Про ітогу розмова перейшла на галас, цей тип, власник, почав волати що дурний. Моя кохана не витримала, сказала йому що він «просто трусливий хлопчик» та пішла без покупки.
Але і на цьому цей долбодятел не зупинився. Недовго думая, він вказав мені рукою на двері і сказав : «єто мой салон, кого хочу, того и обслуживаю. Уходите»
Я, людина розумна, я хоч і був дуже злий, але ламати щелепу за це не варто. Я просто спитав його: «ти пам’ятаєш хто я? ти зараз бачиш що перед тобою стоїть військослужбовець? І ти мене зараз женеш геть?» Відповідь була така ж труслива як і він: «я тут главний, я все решил, уходите.»
…….
Я пішов. Я не влаштував там розборки або бійку. Але мені обідно та не зрозуміле одне:
Якщо людина, вважає себе патріотом, каже що допомогає війську грошима, донатами, то як вона може вигнати військового з сеансу безплатного масажу????
Щось тут не клеиться.
Залишайте свої коментарі, мені дуже цікаво who is who?

Дмитро Гутман, військослужбовець сил ТРО,
Старший бойовий медик роти

ФОто для тих, хто не знає мене те не вірить "на слово"
NUGA BEST Київ, Голосієво Нуга Бест - Международная Компания Здоровья NUGA BEST - салон массажа на Троещине Lviv Nuga Best Lviv Nuga Best Nuga Best Буча-Ирпень

bottom of page